Konzultace a poradenství

Nabízíme konzultace při implementaci 3D tisku v průmyslovém prostředí nebo poradenství při realizaci složitějších projektů z oblasti 3D tisku. Efektivní využití aditivní výroby velmi úzce souvisí s jeho správnou aplikací respektive jeho využitím pro vhodné projekty.

Konzultujeme a radíme v aditivní výrobě

Poradíme vám, v čem pro vás může být aditivní výroba přínosná a jak její principy efektivně využít. Usnadníme vám implementaci aditivní výroby v rámci podnikatelské nebo vývojové činnosti vaší organizace.

Výhody aditivní výroby spočívají v její rychlosti a možnosti za relativně nízkých nákladů získat tvarově komplexní díly, které jsou jinými technologiemi nevyrobitelné nebo vyrobitelné jen s velkými obtížemi. Při zapojení aditivní výroby do konstrukčního procesu můžete získat atraktivní design a výjimečné mechanické vlastnosti finálního produktu.

Poskytujeme poradenství malým a středním firmám v oblasti využití a zavádění aditivní výroby. Poradíme vám s volbou vhodné technologie pro váš produkt, či vhodného stroje pro vaši výrobu nebo vývoj. Zodpovíme vaše otázky ohledně prototypování a návrhu součástí.

Pokud máte zájem dozvědět se o aditivní výrobě a jejich možnostech a benefitech více, neváhejte se na nás obrátit.

3d-tist-plast.png

Petr Štefek

Zaujala vás tato služba?
Nechte nám kontakt, my se ozveme.

kontakt